O nas

40

lat

doświadczenia

Zakłady kamieniarskie Kraków Batowice

Marta i Roman Dutkiewicz

Doskonalimy swój
warsztat od trzech
pokoleń...

Jako firma kamieniarska z 40-letnią tradycją zajmujemy się montażem i projektowaniem nagrobków oraz grobowców z naturalnych kamieni granitowych. Przez lata doskonaliliśmy swój warsztat rzemieślniczy pod okiem doświadczonego kamieniarza Mariana Dutkiewicza. Za  powodzeniem naszego zakładu stoi wytrwała praca profesjonalnych kamieniarzy, którzy swą ciężką pracą zaskarbiają sobie bezcenne uznanie zadowolonych klientów.

Początkowo siedziba firmy mieściła się w miejscowości Szyce. W latach 90-tych warsztat został przeniesiony do Krakowa, tym samym powiększając swój zakres działalności. Początkowo w zakładzie pracowało kilku pracowników, którzy pod okiem pana Mariana nauczyli się sztuki rzemiosła. Jesteśmy jednym z najstarszych zakładów kamieniarskich w Krakowie, które działa od 3 pokoleń.

Swoja miłość i pasję pan Marian przekazał swojemu synowi Romanowi, który wraz z żoną obecnie prowadzą zakład. Nieustannie wzbogacamy nasze doświadczenie, a wiedza która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie to klucz naszego sukcesu

40

Lat
Doświadczenia

15

Lat
Gwarancji

100

Zadowolonych
klientów

Nasza lokalizacja

Zapraszamy na plac wystawowy ( adres: Róg Strzelców i Powstańców ) do obejrzenia ponad 100 wzorów różnych pomników.

Adres

ul. Powstanców 58
Kraków

Kontakt

© Copyright 2020